DSpace О системе DSpace
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра внутрішніх хвороб 2 >
Наукові праці. (ВХ-2) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/10428

Название: Проблеми викладання військової терапії студентам 5 курсу закладів вищої медичної освіти
Авторы: Візір, Вадим Анатолійович
Деміденко, Олександр Вікторович
Садомов, Антон Сергійович
Ключевые слова: матеріали конференцій
Дата публикации: 2019
Издатель: Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського
Библиографическое описание: Візір В. А. Проблеми викладання військової терапії студентам 5 курсу закладів вищої медичної освіти / В. А. Візір, О. В. Демиденко, А. С. Садомов // Інновації у вищій медичній та фармацевтичній освіті України (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку) : матеріали XVІ Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю (Тернопіль, 16–17 трав. 2019 р.). – Тернопіль : ТНМУ, 2019. – С. 70-71.
Аннотация: Відповідно до військової доктрини України забезпечення національної безпеки є стратегічним завданням і важливою функцією незалежної держави, основною сферою діяльності його політичних і державних інститутів [1]. Виконання зазначених функцій держави, в свою чергу, вимагає об'єднання можливостей і зусиль медичних служб Збройних сил України та інших структур сектора безпеки держави, а також закладів охорони здоров'я, медичних організацій будь-яких форм власності і підпорядкування в рамках єдиного медичного простору [2]. Особливості сучасного збройного конфлікту в Україні показали, що значне навантаження в наданні медичної допомоги пораненим (в тому числі, волонтерам, мирному населенню) припадає на заклади охорони здоров'я. В умовах триваючої операції об’єднаних сил на Сході України питання організації терапевтичної допомоги постраждалим є надзвичайно актуальними [3]. Роль закладів вищої медичної освіти у формуванні у майбутніх лікарів системних знань з військової терапії, відпрацювання практичних навичок і умінь при роботі в екстремальних умовах важко переоцінити. При цьому, створення належної методологічної навчальної бази є пріоритетним напрямком.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/10428
Располагается в коллекциях:Наукові праці. (ВХ-2)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Візір_70.pdf234,91 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь