DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра медичної фізики, біофізики та вищої математики >
Наукові праці. (Медичної фізика) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/4282

Название: Організація самостійної роботи студентів медичного факультету на практичних заняттях з медичної і біологічної фізіки
Авторы: Іванченко, Олена Зенонівна
Issue Date: 11-Oct-2016
Издатель: ТДМУ
Библиографическое описание: Іванченко О. З. Організація самостійної роботи студентів медичного факультету на практичних заняттях з медичної і біологічної фізики / О. З. Іванченко // Медична освіта. - 2016. - № 1. - С. 78-81.
Аннотация: У статті розглядається один із ефективних засобів організації самостійної роботи студентів на практичних заняттях, а саме використання робочих зошитів із медичної і біологічної фізики. Навчальний посібник, розроблений на кафедрі медичної фізики, біофізики та вищої математики Запорізького державного медичного університету, включає питання і завдання на репродуктивне відтворення вивченого матеріалу, а також такі, які сприяють використанню своїх знань у задачах, які потребують вміння аналізувати, самостійно мислити. Виконання різнорівневих завдань навчального посібника є основою успішного оволодіння студентами основ біофізики, а також інтегрованих з нею дисциплін, а також сприяє свідомому використанню набутих вмінь і навичок у майбутній професійній діяльності.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/4282
ISSN: 1681-2751
Appears in Collections:Наукові праці. (Медичної фізика)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Mosv_2016_1_26.pdf221,18 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback