DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Центр підготовки іноземних громадян >
Наукові праці. (ЦПІГ) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/11199

Название: Вивчення та вживання присвійного займенника «свій» в українській мові іноземними студентами, зокрема в аудиторії іспаномовних студентів
Авторы: Бойко, Лідія Павлівна
Ключевые слова: українська мова як іноземна
іспаномовні студенти
Issue Date: 2020
Библиографическое описание: Бойко Л. П. Вивчення та вживання присвійного займенника «свій» в українській мові іноземними студентами, зокрема в аудиторії іспаномовних студентів / Л. П. Бойко // Діалог культур як засіб пізнання світу, шлях до взаєморозуміння : XIII міжнар. наук.-практ. конф. молодих вчених та студентів, м. Харків, 27 квіт. 2020 р. – Харків, 2020. – С. 21-23.
Аннотация: Загальновідомо, що під час вивчення іноземної мови, студенти, особливо на початковому етапі навчання, активно використовують навички рідної мови. Тому дуже важливо у своїй практиці враховувати усі можливі взаємовпливи рідної та іноземної мов, акцентуючи позитивні фактори (транспозиція) та послабляючи негативні (інтерференція). Вживання присвійного займенника «свій» викликає значні труднощі у більшості студентів, які вивчають українську мову, як іноземну. Тому що присвійний займенник «свій» визначається такими специфічними функціями, які виділяють його з ряду інших присвійних займенників.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/11199
Appears in Collections:Наукові праці. (ЦПІГ)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
0.pdf218,65 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback