DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Матеріали конференцій і семінарів >
Сучасні аспекти медицини і фармації - 2016 >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/11287

Название: Особливості АДФ-індукованої агрегації тромбоцитів у хворих на негоспітальну пневмонію III групи та її зміни під впливом лікування
Авторы: Рязанова, О. Д.
Ключевые слова: тези доповідей
Issue Date: 2016
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Рязанова О. Д. Особливості АДФ-індукованої агрегації тромбоцитів у хворих на негоспітальну пневмонію III групи та її зміни під впливом лікування / О. Д. Рязанова [наук. керівники: проф. Сиволап В. В., ас. Курілець Л. О.] // Сучасні аспекти медицини і фармації – 2016 : тези Всеукр. наук.-практ. конф. молодих вчених та студентів з міжнар. участю, присвяченої Дню науки (12-13 травня 2016 р., м. Запоріжжя). – Запоріжжя : ЗДМУ, 2016. – С. 135.
Аннотация: Провідною медико-соціальною проблемою сучасного суспільства є легенева патологія. Пневмонія є однією з найпоширеніших хвороб органів дихання, яка займає 1 -е місце серед причин смертності від інфекційних захворювань, 6-е місце серед всіх причин летальності у хворих всіх вікових груп, та 4-е місце - у хворих старше 65 років. Особливу небезпеку для прогнозу становлять геморагічні ускладнення пневмонії. Саме тому, дослідження агрегаційних властивостей тромбоцитів у хворих на негоспітальну пневмонію III групи є вельми актуальним завданням сучасної пульмонології. Мета дослідження - вивчення особливостей АДФ-індукованої агрегації тромбоцитів у хворих на негоспітальну пневмонію III групи та їх змін під впливом лікування.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/11287
Appears in Collections:Студентське наукове товариство: статті, доповіді, тези
Сучасні аспекти медицини і фармації - 2016

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Рязанова135.pdf64,95 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback