DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра загальної практики - сімейної медицини та внутрішніх хвороб >
Наукові праці. (Сімейна медицина) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/12075

Название: Стан кардіоваскулярного ремоделювання та його взаємозв’язок з порушеннями мінеральної щільності кісткової тканини у жінок з ішемічною хворобою серця
Авторы: Стецюк, Ірина Олегівна
Ключевые слова: тези доповідей
Issue Date: 2019
Издатель: ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України»
Библиографическое описание: Стецюк І. О. Стан кардіоваскулярного ремоделювання та його взаємозв’язок з порушеннями мінеральної щільності кісткової тканини у жінок з ішемічною хворобою серця / І. О. Стецюк; [ наук. кер. д. м. н., проф. Н. С. Михайловська ] // Актуальні питання клінічної медицини : тези за мат. ХІІІ Всеукр. наук.-практ. конференції молодих вчених з міжнар. участю ( 15 листопада 2019 р., м. Запоріжжя ). – Запоріжжя, 2019. – С. 68-69.
Аннотация: В демографічній структурі населення України переважають жінки похилого віку, для яких характерна наявність ендотеліальної дисфункції, ремоделювання серця та судин та висока поширеність серцево-судинних захворювань, серед яких велику частку складає ішемічна хвороба серця (ІХС). Однак, з настанням менопаузи значно збільшується ризик розвитку порушень з боку кісткової тканини. Тому актуальним є дослідження взаємозв’язку між показниками кардіоваскулярного і кісткового ремоделювання у жінок з ІХС, асоційованою з постменопаузальним остеопорозом, з метою пошуку спільних детермінант розвитку і прогресування, а також розробки диференційованих підходів до діагностики та лікування цієї коморбідної патології. Мета дослідження. Оцінити стан кардіоваскулярного ремоделювання та встановити його взаємозв’язок з порушеннями мінеральної щільності кісткової тканини (МЩКТ) у жінок з ішемічною хворобою серця.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/12075
Appears in Collections:Наукові праці. (Сімейна медицина)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Стецюк68.pdf649,04 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback