DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра інфекційних хвороб >
Наукові праці. (Інфекційні хвороби) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/12313

Название: Динаміка вмісту ІЛ-17 В сироватці крові у взаємозв’язку із поліморфізмом його гену (RS 612242) у хворих на хронічний гепатит С залежно від результатів противірусної терапі
Авторы: Калашник, Кирило Вадимович
Рябоконь, Юрій Юрійович
Рябоконь, Олена Вячеславівна
Issue Date: 2020
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Калашник К. В. Динаміка вмісту ІЛ-17 В сироватці крові у взаємозв’язку із поліморфізмом його гену (RS 612242) у хворих на хронічний гепатит С залежно від результатів противірусної терапії / К. В. Калашник, Ю. Ю. Рябоконь, О. В. Рябоконь // Медико-соціальні, правові проблеми репродуктивної медицини та ефективні шляхи їх подолання в умовах реформування медичної галузі України : зб. тез Всеукр. наук.-практ. конференції з міжнар. участю спільно з асоціацією гінекологів-ендокринологів України, (Запоріжжя, 23 жовтня 2020 р.) – Запоріжжя : ЗДМУ, 2020. – С.35-37.
Аннотация: Хронічний гепатит С (ХГС) є актуальною проблемою сьогодення. Сучасні дослідження імунопатогенезу ХГС приділяють особливу увагу визначенню вмісту цитокінів у зв’язку із поліморфізмом генів, що їх кодують. При цьому звернуто увагу, що поліморфізм генів окремих цитокінів впливає не лише на природній перебіг захворювання, а й на ефективність противірусної терапії (ПВТ). Останніми роками при вивченні імунопатогенезу різних патологічних станів зростає інтерес до ІЛ-17, функції якого пов’язують з індукцією продукції прозапальних цитокінів та протимікробних пептидів при інфекційних та аутоімуних захворюваннях.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/12313
Appears in Collections:Наукові праці. (Інфекційні хвороби)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
с.35-37.pdf174,86 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback