DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра фармакогнозії, фармакології та ботаніки >
Навчальні матеріали та презентації. (Фармакогнозія) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/13023

Название: Фармакологія. Лікарські засоби, що впливають на функції виконавчих органів та систем. Хіміотерапевтичні лікарські засоби. VI семестр : практикум для студ.-ін. громадян
Авторы: Тржецинський, Сергій Дмитрович
Гречана, Олена Володимирівна
Носуленко, Інна Степанівна
Кініченко, Анна Олександрівна
Цикало, Тетяна Олександрівна
Issue Date: 2021
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Фармакологія. Лікарські засоби, що впливають на функції виконавчих органів та систем. Хіміотерапевтичні лікарські засоби. VI семестр : практикум для студ.-ін. громадян ІІІ к. ІІ міжнар. ф-ту, спец. 226 «Фармація, промислова фармація» / уклад. : С. Д. Тржецинський, О. В. Гречана, І. С. Носуленко, А. О. Кініченко, Т. О. Цикало. - Запоріжжя : ЗДМУ, 2021. – 115 с.
Аннотация: Практикум розроблено для аудиторної та самостійної роботи студентів. Посібник складений згідно з робочою програмою для студентів 3 курсу фармацевтичних факультетів з дисципліни "Фармакологія". У даній роботі наведені основні групи лікарських засобів, які впливають на функції виконавчих органів і систем, обмін речовин та імунітет, хіміотерапевтичні лікарські засоби. На кожне заняття представлені теоретичні питання для самопідготовки, домашнє завдання з рецептури та тести для самоконтролю. Перевидання посібника обумовлено переробкою, розширенням і доповненням новими препаратами: представлені нові антигіпертензивні лікарські засоби, антиагреганти. Істотно перероблено і розширено матеріал про протиалергійні засоби та препарати, що впливають на імунітет. Перероблені теми та розширений перелік антибіотиків, похідних фторхінолонів і противірусних засобів. Додані нові сучасні схеми механізмів дії окремих груп лікарських засобів, які доповнені новими сучасними препаратами. Також додано тестові завдання на англійській мові в підсумкових заняттях для самоконтролю. Навчальний посібник містить методичні розробки до практичних занять і 3 змістовних модулів, присвячених 3 розділам: 1 - Фармакологія засобів, що впливають на функцію органів і систем; 2 - Фармакологія засобів, що впливають на процеси обміну речовин і функцій внутрішніх органів; 3 - Протимікробні, противірусні та протипаразитарні лікарські засоби. Студенти знайомляться з видами і принципами симптоматичної, патогенетичної і етіотропної терапії.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/13023
Appears in Collections:Навчальні матеріали та презентації. (Фармакогнозія)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Практикум фармакологія 2 модуль Фармація ін.укр. (20-21).pdf1,09 MBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback