DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра фармакогнозії, фармакології та ботаніки >
Навчальні матеріали та презентації. (Фармакогнозія) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/13024

Название: Фармакологія. Лікарські засоби, які впливають на функції виконавчих органів, систему крові, обмін речовин та імунітет. Хіміотерапевтичні лікарські засоби. VІ семестр : практикум для студ. 3 курсу фарм. ф-ту
Авторы: Тржецинський, Сергій Дмитрович
Гречана, Олена Володимирівна
Носуленко, Інна Степанівна
Кініченко, Анна Олександрівна
Цикало, Тетяна Олександрівна
Issue Date: 2021
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Фармакологія. Лікарські засоби, які впливають на функції виконавчих органів, систему крові, обмін речовин та імунітет. Хіміотерапевтичні лікарські засоби. VІ семестр : практикум для студ. 3 курсу фарм. ф-ту, спец. «Технологія парфумерно-косметичних засобів» / уклад. : С. Д. Тржецинський, О. В. Гречана, І. С. Носуленко, А. О. Кініченко, Т. О. Цикало. - Запоріжжя : ЗДМУ, 2021. – 113 с.
Аннотация: Навчально-методичний посібник для аудиторної та самостійної роботи студентів 3 курсу фармацевтичних факультетів складено згідно з робочою програмою з дисципліни "Фармакологія". Посібник включає ті групи лікарських засобів, які впливають на основні функції виконавчих органів та систем, обмінні процеси організму людин, а також хіміотерапевтичні засоби. Кожне заняття містить теоретичні питання для самопідготовки, перелік препаратів відповідно теми заняття, які рекомендовані до ЛІІ «КРОК 1. Фармація», домашнє завдання з рецептури. Перевидання посібника обумовлено переробкою, розширенням і доповненням новими препаратами. Істотно перероблено і розширено матеріал про антигіпертензивні, протиалергічні засоби та препарати, що впливають на імунітет. Розширено перелік антибіотиків, похідних фторхінолонів і противірусних засобів. Додано нові сучасні схеми механізмів дії окремих груп лікарських засобів. До посібника включено тестові питання українською та англійською мовою з метою підготовки студентів до ЛІІ «КРОК 1. Фармація». Навчальний посібник складається з методичних розробок до практичних занять і 3 змістових модулів, присвячених 3 розділам: 1 - Фармакологія засобів, що впливають на функцію органів і систем; 2 - Фармакологія засобів, що впливають на процеси обміну речовин і функцій внутрішніх органів; 3 - Протимікробні, противірусні та протипаразитарні лікарські засоби.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/13024
Appears in Collections:Навчальні матеріали та презентації. (Фармакогнозія)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Практикум фармакологія ТПКЗ 2 модуль ТПКЗ (20-21).pdf1,67 MBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback