DSpace О системе DSpace
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра дитячих хвороб >
Навчальні матеріали та презентації. (Дитячі хвороби) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/1404

Название: Мегауретер у дітей
Авторы: Дмитряков, Валерій Олександрович
Корнієнко, Григорій Васильович
Свєкатун, М. В.
Ключевые слова: мегауретер
megaureter
Дата публикации: 2014
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: 2. Дмитряков В. О. Мегауретер у дітей : навч. посіб. / В. О. Дмитряков, Г. В. Корнієнко, М. В. Свєкатун. – Запоріжжя : ЗДМУ, 2014. – 40 с.
Аннотация: Розроблено алгоритм обстеження хворого з метою діагностики мегауретера. Обґрунтовані показання і розроблена методика ендоскопічного стентування розширеного сечоводу при мегауретері як альтернативи оперативному втручанню. Досягнуто зменшення кількості післяопераційних ускладнень та незадовільних результатів лікування мегауретеру у дітей, ширшого впровадження в клінічну практику малоінвазивних методів лікування - стентування сечоводу. Скорочені терміни стаціонарного лікування хворих з мегауретером. В даному навчальному посібнику узагальнено наукові дані, отримані вченими Запорізького державного медичного університету, адаптовано їх для навчального процесу відповідно до робочої програми з дитячої хірургії. Матеріали посібника стануть у нагоді не лише для якісної підготовки лікарів-інтернів дитячих хірургів та суміжних фахівців, але й для практичної роботи лікарів хірургічного профілю.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/1404
Располагается в коллекциях:Навчальні матеріали та презентації. (Дитячі хвороби)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Megaureter.pdf18,71 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь