DSpace О системе DSpace
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра суспільних дисциплін >
Наукові праці. (Суспільні дисципліни) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/14527

Название: Особливості синдрому професійного вигорання в різних країнах світу
Авторы: Дідик, Сергій Сергійович
Ключевые слова: професійне вигорання
стрес
Дата публикации: 2021
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Дідик С. С. Особливості синдрому професійного вигорання в різних країнах світу / С. С. Дідик // Соціально-етичні та деонтологічні проблеми сучасної медицини (немедичні проблеми в медицині) : зб. матеріалів IІ Всеукр. наук.-практ. конференції, (м. Запоріжжя, 18-19 лютого 2021 р.). – Запоріжжя : ЗДМУ, 2021. – С. 93-95.
Аннотация: В наш час ми все частіше спостерігаємо випадки професійного вигорання серед людей працездатного віку різних країн світу. Ця тенденція пов'язана з тим, що робота займає більшу частину вільного часу кожної людини. Проблема настільки серйозна, що навіть ВООЗ нещодавно оновила визначення професійного вигорання в своєму довіднику медичних діагнозів. Згідно визначення ВООЗ «Вигорання» (QD 85 Burnout) – це синдром, концептуалізований як результат хронічного стресу на робочому місці, який не вдалося успішно подолати. Характеризується трьома вимірами: 1) відчуття виснаження, спустошення; 2) збільшена розумова віддаленість від своєї роботи, почуття негативізму чи цинізму, пов’язані з роботою; 3) відчуття неефективності та відсутність досягнень. Вигорання стосується конкретно явищ у професійному контексті, і їх не слід застосовувати для опису досвіду в інших сферах життя [2].
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/14527
Располагается в коллекциях:Наукові праці. (Суспільні дисципліни)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
с93-95.pdf326,62 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь