DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра фармакогнозії, фармакології та ботаніки >
Навчальні матеріали та презентації. (Фармакогнозія) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/2017

Название: Систематика і морфологія покритонасінних рослин. (Підкласи: диленіїди, гамамелідіди, розіди, айстеріди, ламіїди). Модуль 2
Авторы: Корнiєвська, Валентина Григорiвна
Корнiєвський, Юрiй Iванович
Панченко, Світлана Валеріївна
Шкроботько, Павло Юрійович
Ключевые слова: фармакогнозія
фармакогнозия
pharmacognosy
Issue Date: 2014
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Систематика і морфологія покритонасінних рослин. (Підкласи: диленіїди, гамамелідіди, розіди, айстеріди, ламіїди). Модуль 2 : практикум з фармацевтичної ботаніки для самостійної підготовки до модулю 2 та ліцензійного іспиту «Крок-1. Фармація» студентів 2 курсу денної і заочної форми навчання спеціальності «Фармація» та «Технологія парфумерно-косметичних засобів» / В. Г. Корнієвська [та ін.]. – Запоріжжя : ЗДМУ, 2014. - 103 с.
Аннотация: Практикум з фармацевтичної ботаніки створено для самостійної підготовки до модулю 2 та ліцензійного іспиту «Крок-1. Фармація» студентів 2 курсу денної і заочної форми навчання спеціальності «Фармація» та «Технологія парфумерно-косметичних засобів» Запорізького державного медичного університету. У даний практикум входить «Систематика і морфологія покритонасінних рослин: підкласи - диленіїди, гамамелідіди, розіди, айстеріди, ламіїди». До вивчення представлені підклас розіди (родини розоцвіті, валеріанові, льонові), підклас гамамеліди (родини кропивові, букові, березові), підклас диленіїди (родини вересові, липові, гарбузові, клузієві), підклас астеріди (родина айстрові), підклас ламіїди (родини ясноткові, пасльонові і ранникові). Наведені тестові завдання зі змістовними поясненнями до ліцензійного іспиту «Крок-1. Фармація» з вище названих тем.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/2017
Appears in Collections:Навчальні матеріали та презентації. (Фармакогнозія)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
14Systematyka_morfolohiya_pokrytonas_roslyn.pdf654,6 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback