DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Автореферати та дисертації >
14.01.01 - Акушерство та гінекологія >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/333

Название: Діагностика порушень взаємовідносин у системі мати-плацента-плід та шляхи їх корекції у вагітних з варикозною хворобою
Авторы: Сюсюка, Володимир Григорович
Syusyuka, V.G.
Ключевые слова: вагітність
система мати-плацента-плід
варикозна хвороба
плацентарна дисфункція
гемодинаміка
пероксидація
pregnancy/gestation
pregnant woman-placenta-fetus
varicose disease
placental dysfunction
hemodynamics
peroxidation
Issue Date: 2006
Библиографическое описание: Сюсюка, Володимир Григорович Діагностика порушень взаємовідносин у системі мати-плацента-плід та шляхи їх корекції у вагітних з варикозною хворобою : автореф. дис.. канд. мед. наук : 14.01.01 - Акушерство та гінекологія / В. Г. Сюсюка ; Харків. держ. мед. ун-т. - 2006. - 19 с.
Аннотация: Вивчено особливості перебігу гестації та стану системи мати - плацента - плід залежно від терміну появи симптомів варикозної хвороби (ВХ). Установлено, що у вагітних симптоми ВХ обумовлені теперішньою вагітністю, має місце вища частота ускладненого перебігу вагітності та перинатальної захворюваності у порівнянні з жінками, у яких симптоми ВХ обумовлені попередньою вагітністю, або не обумовлені вагітністю взагалі. Проведено дослідження з використанням клініко-статистичних, радіоімунологічних, ехографічних, кардіографічних, реографічних, спектрометричних методів, що дало змогу патогенетично обгрунтувати патологічний вплив ВХ на стан системи мати - плацента - плід. Виявлено порушення адаптації на клітинному рівні, які характеризуються інтенсифікацією перекисного окиснення ліпідів зі зниженням антиоксидантної системи захисту. Як наслідок дезадаптації вегетативної регуляції відзначено порушення центральної та периферичної гемодинаміки. Науково обгрунтовано лікувально-профілактичні заходи, спрямовані на стабілізацію процесів пероксидації, що дозволило поліпшити наслідки розроблення та знизити перинатальну захворюваність.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/333
Appears in Collections:14.01.01 - Акушерство та гінекологія

Files in This Item:

File Description SizeFormat
06svgdpv.pdf236,16 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback