DSpace О системе DSpace
 

IRZSMU >
Наукова бібліотека >
Бібліографічні покажчики >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/7249

Название: З рідним словом міцніє держава
Авторы: Довженко, О. М.
Дата публикации: 2017
Библиографическое описание: З рідним словом міцніє держава : бібліогр. покажч. літ. / уклад. О. М. Довженко ; ЗДМУ, наукова бібліотека. - Запоріжжя, 2017. - 29 с.
Аннотация: Мова – неоціненне багатство, в якому народ живе, передає з покоління в покоління мужність і славу, культуру і традиції. Вона починається з маминої колискової, народної пісні, батьківського мудрого слова. Немає народу, байдужого до рідної мови, до своєї землі, тієї, на якій він народився або живе. Бібліотека пропонує видання з фондів нашої бібліотеки щодо історії рідної мови та її значення в житті народу, культури мовлення з 1948 по 2017 роки. У розділі »Про українську мову» представлені наукові праці, публіцистичні видання з питань історії української писемності та мови. У розділі «Вивчаємо українську» : навчальні видання з орфографії української мови, підручники, самовчителі української мови. Розділ «Мова ділових паперів» складається з підручників з розвитку української ділової мови, ділової комунікації, культури усного мовлення тощо. Розділ «Словники – скарбниця українського слова» містить довідники з українського літературного слововживання, з культури української мови, орфографічні словники та словники синонімів української мови. Розділ «Українська медична термінологія» містить статті з журналів та конференцій з проблем розвитку та функціонування державної мови.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/7249
Располагается в коллекциях:Бібліографічні покажчики

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
ukr_mova.pdf5,7 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь