DSpace О системе DSpace
 

IRZSMU >
Наукові роботи студентів та аспірантів >
Студентське наукове товариство: статті, доповіді, тези >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/7335

Название: Розробка спектрофотометричної методики кількісного визначення римантадину гідрохлориду в таблетках “Ремавір”
Авторы: Бугайова, В. В.
Васюк, Свiтлана Олександрiвна
Дата публикации: 2017
Издатель: Karlovy Vary: Skleněný Můstek
Библиографическое описание: Бугайова В. В. Розробка спектрофотометричної методики кількісного визначення римантадину гідрохлориду в таблетках “Ремавір” / В. В. Бугайова, С.О. Васюк // Science and life: Proceedings of articles the international scientific conference. Czech Republic, Karlovy Vary - Ukraine, Kyiv, 22 December 2017. – Karlovy Vary: Skleněný Můstek. – С. 167-170.
Аннотация: Серед усіх інфекційних хвороб більшу частку становлять гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та грип. За оцінками ВООЗ, від вірусу під час сезонних епідемій у світі щороку помирають 250-500 тис. осіб. Щорічні коефіцієнти ураженості оцінюються на рівні 5-10% серед дорослого населення і 20-30% серед дітей. Самі по собі дані хвороби не являють собою причину смертності, але вони можуть спровокувати розвиток бактеріальних ускладнень, таких як бронхіт, пневмонія, гайморит та ін. Завдяки повітряно-крапельній передачі вищевказані недуги поширюються у вигляді епідемій, а іноді і пандемій, що призводить до значного економічного збитку державному бюджету в зв'язку з високою частотою випадків непрацездатності серед населення. Таким чином, підтверджується актуальність питання профілактики та лікування вірусних захворювань.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/7335
Располагается в коллекциях:Наукові праці. (Аналітична хімія)
Студентське наукове товариство: статті, доповіді, тези

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
SCIENCE_AND_LIFE_N81_167-170.pdf575,55 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь