DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій >
Наукові видання. (Медична інформатика) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9031

Название: Оптимізація педагогічного процесу через створення інформаційно-освітнього середовища та її насичення інтерактивними, контекстними методами
Авторы: Мурзіна, Олена Анатоліївна
Разнатовська, Олена Миколаївна
Мурзина, Е. А.
Разнатовская, Е. Н.
Ключевые слова: інформаційно-освітнє середовище
оптимізація навчального процесу
професійне навчання
інноваційно освітня технологія
тези
Issue Date: 2018
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Мурзіна О. А. Оптимізація педагогічного процесу через створення інформаційно-освітнього середовища та її насичення інтерактивними, контекстними методами / О. А. Мурзіна, О. М. Разнатовська // Актуальні питання дистанційної освіти та телемедицини 2018 : матеріали Всеукр. наук.-метод. відеоконф. з міжнар. участю (25-26 квіт. 2018 р., м. Запоріжжя). – Запоріжжя : ЗДМУ, 2018. – C. 67-68.
Аннотация: Вступ. В умовах розвитку сучасних інформаційно-комунікаційних технологій підготовка висококваліфікованих фахівців у вищих навчальних закладах до професійної діяльності можлива тільки при створенні інформаційно- освітнього середовища. Відповідно до Законів України «Про вищу освіту», «Про основні засади розвитку інформаційного Суспільства в Україні на 2007-2015 роки», Концепції впровадження медіа освіти в Україні, Концепції розвитку та впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій в систему освіти і «стратегії розвитку інформаційного Суспільства в Україні» (№ 386-р), створення інформаційно-освітнього середовища (ІОС) здійснюється за рахунок оснащення ВНЗ електронними засобами навчання і телекомунікаційними засобами доступу до інформаційно-освітніх ресурсів. Тому використання ІОС є одним з головних напрямків оптимізації навчального процесу студентів Мета: провести аналіз наявних умов застосування ІОС, які доповнюють взаємодію педагогів та студентів інтерактивними формами спілкування.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9031
Appears in Collections:Наукові праці. (Фтизіатрія і пульмонологія)
Наукові видання. (Медична інформатика)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Page-67-68.pdf271,59 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback