DSpace О системе DSpace
 

IRZSMU >
Наукові роботи студентів та аспірантів >
Студентське наукове товариство: статті, доповіді, тези >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9076

Название: Закономірності зміни рецепторної структури лімфоцитів представлених різними вуглеводними залишками при використанні лектина арахісу (рnа) та сої (sba) в шлунку щурів.
Авторы: Ковпак, О. В.
Михайличенко, В. В.
Ключевые слова: тези доповідей
Дата публикации: 2019
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Ковпак, О. В. Закономірності зміни рецепторної структури лімфоцитів представлених різними вуглеводними залишками при використанні лектина арахісу (рnа) та сої (sba) в шлунку щурів. / О. В. Ковпак, В. В. Михайличенко // Студенти-науковці ЗДМУ в сучасній медицині і фармації – 2019 : збірник тез доповідей наук.-практ. конф. студентів в рамках І туру «Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей звань і спеціальностей у 2018 – 2019 н.р.», 06-07 лют. 2019 р., м. Запоріжжя. – Запоріжжя, 2019. – С. 11-12.
Аннотация: Лімфоїдна тканина становить 25% всієї маси слизової оболонки шлунково - кишкового тракту. Завдяки рециркуляції лімфоцитів і нейрогормональній регуляції лімфоїдної тканини шлунку відбувається участь як в місцевих, так і в загальних імунних відповідях. Лімфоїдні утворення шлунка реагують різними морфо-функціональними змінами як на вплив зовнішніх чужорідних агентів, так і на вплив внутрішніх патологічних порушень. За даними літератури, функціонально незрілі структури в ранньому післяпологовому періоді можна виявити за допомогою лектинів. Лімфоїдні клітини, на мембранах яких присутні рецептори до лектинів арахісу (PNA), є Т-лімфоцитами на різних стадіях диференціювання, тобто незрілими. Лімфоїдні клітини, на мембранах яких присутні рецептори до лектинів сої (SBA), є В-лімфоцитами або макрофагами. Мета дослідження: вивчення закономірності морфо-функціональних параметрів лімфоцитів слизової оболонки шлунку щурів у нормі за допомогою лектинів арахісу та сої.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9076
Располагается в коллекциях:Студентське наукове товариство: статті, доповіді, тези

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Page-11-12.pdf167,95 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь