DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Наукові роботи студентів та аспірантів >
Студентське наукове товариство: статті, доповіді, тези >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9122

Название: клінічний аналіз веріфікованих випадків генітального ендометріозу з порівнянням ефективності різних методів лікування
Авторы: Тищенко, Д. Р.
Ключевые слова: тези доповідей
Issue Date: 2019
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Тищенко, Д. Р. Клінічний аналіз веріфікованих випадків генітального ендометріозу з порівнянням ефективності різних методів лікування / Д. Р. Тищенко // Студенти-науковці ЗДМУ в сучасній медицині і фармації – 2019 : збірник тез доповідей наук.-практ. конф. студентів в рамках І туру «Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей звань і спеціальностей у 2018 – 2019 н.р.», 06-07 лют. 2019 р., м. Запоріжжя. – Запоріжжя, 2019. – С. 58-59.
Аннотация: Генітальний ендометріоз відноситься до одних з найбільш поширених доброякісних захворювань жіночої репродуктивної системи. Медико-соціальна важливість даної проблеми обумовлена тим, що такі основні клінічні прояви генітального ендометріозу як тазовий біль, маткові кровотечі та безпліддя (первинне і вторинне) найбільш часто маніфестують саме в репродуктивному періоді, значно знижуючи якість життя жінки і її репродуктивні можливості. Саме тому питання своєчасної діагностики, вибору правильного методу лікування і впровадження методики вторинної профілактики рецидивів генітального ендометріозу є актуальними проблемами сучасної гінекології. Мета дослідження. Аналіз клінічних особливостей перебігу генітального ендометріозу, результатів різних, в тому числі й комбінованих, методів лікування з урахуванням даних віддалених результатів.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9122
Appears in Collections:Студентське наукове товариство: статті, доповіді, тези

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Page-58-59.pdf147,96 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback