DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології >
Наукові праці. (Терапевтична стоматологія) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9250

Название: Перспективи використання молеклярно-біохімічних маркерів для підвищення ефективності стоматологіної реабілітації пацієнтів з захворюваннями пародонту
Авторы: Романюк, Віктор Миколайович
Возний, Олександр Вікторович
Павлов, Сергій Васильович
Ключевые слова: тези доповідей
Issue Date: 2018
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Романюк, В. М. Перспективи використання молеклярно-біохімічних маркерів для підвищення ефективності стоматологіної реабілітації пацієнтів з захворюваннями пародонту / В. М. Романюк, О. В. Возний., С. В. Павлов // Актуальні питання сучасної медицини і фармації : тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. (до 50-річчя заснування ЗДМУ), 18-25 квітня 2018 р., 30 травня 2018 р. – Запоріжжя, 2018. – С. 24-25.
Аннотация: Молекулярно-біологічні маркери - це активні біологічні молекули, що відображають зміни в організмі за якими можна судити про спрямованість і вираженість патологічних процесів. У ротовій рідині можливе визначення органічних молекул (біологічних маркерів), що відображають регіональну спрямованість патобіохімічних процесів. Основне завдання біологічних маркерів полягає у ранньому виявленні хвороби та більш інформативному визначенні ефективності лікування.(Colburn). За допомогою методу імуноферментного аналізу складу ротової рідини можливо визначати активність речовин, що приймають участь у метаболізмі при запальних захворюваннях порожнини рота. (Rawlinson, Катта, Tervahartiala). Для формування груп пацієнтів з підвищеним ризиком виникнення та прогресування пародонтиту, для клінічної оцінки ступеню тяжкості захворювання, а також появу незворотніх деструктивних змін дозволяють проаналізувати сучасні неінвазивні молекулярно-біохімічні методи дослідження стану пародонту. (Christodoulides N., Floriano P.N., deQueiroz A.C., Taba M.).
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9250
Appears in Collections:Наукові праці. (Лабораторна діагностика)
Наукові праці. (Терапевтична стоматологія)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Page-24-Романюк.pdf192,7 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback