DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології >
Наукові праці. (Психіатрія) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9281

Название: Особливості сучасних тенденцій у викладанні курсу з психіатрії у різних вищих медичних навчальних закладах світу як підґрунтя до модернізації викладання курсу з психіатрії в Україні
Авторы: Курило, Віталій Олексійович
Ключевые слова: тези
Issue Date: 2018
Издатель: Тернопіль : ТДМУ
Библиографическое описание: Курило В. О. Особливості сучасних тенденцій у викладанні курсу з психіатрії у різних вищих медичних навчальних закладах світу як підґрунтя до модернізації викладання курсу з психіатрії в Україні / В. О. Курило // Актуальні питання вищої медичної освіти в Україні (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку) : матеріали XV Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю (Тернопіль, 17–18 трав. 2018 р.) – Тернопіль : ТДМУ, 2018. – С. 182-183.
Аннотация: Вступ. Тенденції щодо приведення системи освіти України до сучасних міжнародних стандартів обумовлюють звернення до міжнародного досвіду у викладенні певних курсів, циклів та дисциплін у вищих навчальних за- кладах. Одним з найгострих питань у цьому контексті є викладання курсу з психіатрії. Політика Радянського Союзу щодо гіпердіагностики психічних розладів, використання психіатрії у якості карного інструменту та фактичної ізольованості знань з психіатрії від передових світових наробок наклала певний відбиток на викладання курсу з психіатрії в Україні, що потребує видозмінення.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9281
Appears in Collections:Наукові праці. (Психіатрія)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
конф_182-183.pdf168,83 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback