DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра загальної практики - сімейної медицини та внутрішніх хвороб >
Наукові праці. (Сімейна медицина) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9283

Название: Досвід розробки та організації онлайн-курсу з дисципліни "Загальна практика – сімейна медицина" в Запорізькому державному медичному університеті
Авторы: Михайловська, Наталія Сергіївна
Олійник, Тетяна Вікторівна
Міняйленко, Любов Євгенїівна
Ключевые слова: тези
Issue Date: 2018
Издатель: Тернопіль : ТДМУ
Библиографическое описание: Михайловська Н. С. Досвід розробки та організації онлайн-курсу з дисципліни "Загальна практика – сімейна медицина" в Запорізькому державному медичному університеті / Н. С. Михайловська, Т. В. Олійник, Л. Є. Міняйленко // Актуальні питання вищої медичної освіти в Україні (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку) : матеріали XV Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю (Тернопіль, 17–18 трав. 2018 р.) – Тернопіль : ТДМУ, 2018. – С. 210-211.
Аннотация: Вступ. На сьогодні провідне завдання усіх вищих навчальних закладів нашої країни полягає у формуванні творчої особистості випускника, здатного до саморозвитку, самоосвіти, соціальної та професіональної мобільності та інноваційної діяльності [1]. Одним з інноваційних напрямків, яке успішно розвивається в усьому світі, є використання в освітньому процесі масових відкритих онлайн курсів [2]. Найбільшою популярністю серед зарубіжних платформ для їх створення користуються Coursera, Udacity і EdX. Використання клінічними кафедрами вищих медичних навчальних закладів інформаційно-освітніх технологій і впровадження відкритих онлайн курсів відкриває нові можливості для безперервного навчання майбутніх фахівців, забезпечує підвищення ефективності та якості освіти [3].
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9283
Appears in Collections:Наукові праці. (Сімейна медицина)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
конф_210-211.pdf185,05 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback