DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології >
Наукові праці. (Психіатрія) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9343

Название: Аддикції, пов'язані з мережею "інтернет", як компонент порушення здатності студентів вищих медичних навчальних закладів до набуття професійних знань
Авторы: Столяренко, Андрій Миколайович
Ключевые слова: тези
Issue Date: 2018
Издатель: Тернопіль : ТДМУ
Библиографическое описание: Столяренко А. М. Аддикції, пов'язані з мережею "інтернет", як компонент порушення здатності студентів вищих медичних навчальних закладів до набуття професійних знань / А. М. Столяренко // Актуальні питання вищої медичної освіти в Україні (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку) : матеріали XV Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю (Тернопіль, 17–18 трав. 2018 р.) – Тернопіль : ТДМУ, 2018. – С. 282.
Аннотация: Вступ. Досягнення високого освітнього рівня студентів є головною метою навчання вищих навчальних закладів (внз). Втім, не дивлячись якість викладання навчального матеріалу, певні особливості особистості та психічного стану студентів можуть виступати у якості таких, що знижують рівень набуття професійних знать та навичок. Однією з таких особливостей є інтернет-залежність. Студенти внз відносяться до групи ризику розвитку інтернет-залежності внаслідок розширення використання новітніх інформаційних технологій та мережі Інтернет як у побуті, так і в навчанні [1–3].
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9343
Appears in Collections:Наукові праці. (Психіатрія)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
конф_282.pdf158 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback