DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології >
Наукові праці. (Психіатрія) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9383

Название: Адаптація навчальних програм та особливостей навчання у вищих медичних навчальних закладах України в контексті підвищеної потреби держави у реабілітації осіб, які зазнали бойової травми
Авторы: Данілевська, Наталя Володимирівна
Ключевые слова: тези
Issue Date: 2018
Издатель: Тернопіль: ТДМУ
Библиографическое описание: Данілевська Н. В. Адаптація навчальних програм та особливостей навчання у вищих медичних навчальних закладах України в контексті підвищеної потреби держави у реабілітації осіб, які зазнали бойової травми / Н. В. Данілевська // Актуальні питання вищої медичної освіти в Україні (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку) : матеріали XV Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю (Тернопіль, 17–18 трав. 2018 р.) – Тернопіль : ТДМУ, 2018. – С. 119.
Аннотация: Вступ. Станом на кінець березня 2018 року статус учасника бойових дій отримали 329 488 осіб [1]. У більшій мірі медичний супровід демобілізованих осіб, що брали участь у бойових діях, а також, зрідка, діючих військовослужбовців, покладено на цивільних лікарів, які, у біль- шості випадках, не мають ані практичного, ані теоретичного досвіду праці із бойовою травмою. У зв’язку з зазначеним, повстає питання адаптації програм вищих медичних навчальних закладів України до навчання майбутніх лікарів у відповідності до запитів сучасного українського суспільства [2]. Мета дослідження: розглянути напрямок адаптації учбових програм та особливості навчання студентів вищих медичних навчальних закладів України у контексті підвищеної потреби у лікуванні та реабілітації осіб із бойовою травмою. Основна частина. Матеріали та методи дослідження. Контент-аналіз за темою дослідження, логічний та аналітичний методи.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9383
Appears in Collections:Наукові праці. (Психіатрія)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
кофн_119.pdf160,72 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback