DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра клінічної фармації, фармакотерапії та УЕФ >
Наукові праці. (Клінічна фармація ФПО) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9416

Название: Внутрішньофірмові тренінги фармацевтичних працівників, як один з елементів безперервного професійного розвитку
Авторы: Бушуєва, Інна Володимирівна
Бушуева, И. В.
Ключевые слова: аптека
аптечний маркетинг
тренінг
підвищення кваліфікації
навчання
освітня платформа
on-line освіта
тези
Issue Date: 2018
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Бушуєва І. В. Внутрішньофірмові тренінги фармацевтичних працівників, як один з елементів безперервного професійного розвитку / І. В. Бушуєва // Актуальні питання дистанційної освіти та телемедицини 2018 : матеріали Всеукр. наук.-метод. відеоконф. з міжнар. участю (25-26 квіт. 2018 р., м. Запоріжжя). – Запоріжжя ; К. : ЗДМУ, 2018. – C. 72-74.
Аннотация: Вступ. Важливим стратегічним елементом в роботі керівника аптеки був і залишається маркетинг і його основні складові - ціноутворення, товарна політика, аналіз переваг та недоліків територіального розміщення аптеки, доступна реклама послуг аптечного закладу тощо. Аптечний маркетинг, точніше, комплекс заходів в його рамках спрямований, головним чином, на рішення коротко - і середньострокових завдань для найбільш ефективного протистояння несприятливим зовнішнім і внутрішнім чинникам ринку. Конкретні заходи, що вживаються в рамках програм маркетингу, залежать від конкретної ситуації. Зараз не викликає сумніву той факт, що в основі будь-якого бізнесу лежать комунікації. Таким чином, бізнес сьогодні - не тільки вкладений капітал, а люди, які в ньому працюють. Можна провести дорогу ефективну рекламну кампанію, але коли покупці прийдуть в аптеку, вони взаємодіятимуть з конкретним фахівцем. Саме тому так важливо проводити регулярне навчання, підвищення кваліфікації аптечних працівників.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9416
Appears in Collections:Наукові праці. (Клінічна фармація ФПО)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Page-72-74.pdf251,8 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback