DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра фтизіатрії і пульмонології >
Наукові праці. (Фтизіатрія і пульмонологія) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9832

Название: Вивчення структури біоптатів бронхів методом електронної мікроскопії у хворих на хіміорезистентний туберкульоз легень
Авторы: Разнатовська, Олена Миколаївна
Хлистун, Валентин Миколайович
Хлистун, В. В.
Ключевые слова: тези доповідей
Issue Date: 2019
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Разнатовська, О. М. Вивчення структури біоптатів бронхів методом електронної мікроскопії у хворих на хіміорезистентний туберкульоз легень / О. М. Разнатовська, В. М. Хлистун, В. В. Хлистун // Актуальні питання сучасної медицини і фармації : зб. тез доп. наук.-практ. конф. з міжнар. участю молодих вчених та студентів, 13–17 травня 2019 р. – Запоріжжя: ЗДМУ, 2019. – С. 101.
Аннотация: Вступ. На сьогодні не викликає сумніву актуальність як специфічного, так і неспецифічного ураження слизової оболонки бронхів у хворих на хіміорезистентний туберкульоз (ХРТБ) легень на зниження ефективності лікування. Мета дослідження: встановлення актуальності вивчення ультраструктури біоптатів бронхів методом електронної мікроскопії (ЕМ) у хворих на ХРТБ легень шляхом аналізу літературних джерел. Матеріал і методи. Аналіз літературних джерел щодо вивчення ультраструктури біоптатів бронхів методом ЕМ у хворих на ХРТБ легень. Отримані результати. Провівши аналіз існуючих вітчизняних та закордонних літературних джерел, ми встановили, що на сьогодні проводиться достатньо наукових досліджень щодо вивчення ультраструктури бронхіального дерева при таких захворюванням як бронхіальна астма (різні її види), хронічні обструктивні захворювання легень, коморбідні стани при цих патологіях. Ми не знайшли результатів дослідження ультраструктури біоптатів бронхів методом ЕМ у хворих на туберкульоз, у тому числі й на ХРТБ легень.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9832
Appears in Collections:Наукові праці. (Фтизіатрія і пульмонологія)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Разнатовська_101.pdf815,78 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback