DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра внутрішніх хвороб 1 >
Наукові праці. (ВХ-1) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9875

Название: Особливості структурно-функціонального ремоделювання серця у хворих на артеріальну гіпертензію коморбідну з тиреоїдною дисфункцією
Авторы: Сиволап, Віктор Денисович
Гонтаренко, Е. О.
Гура, Еліна Юріївна
Лашкул, Дмитро Андрійович
Ключевые слова: тези доповідей
Issue Date: 2019
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Сиволап В. Д. Особливості структурно-функціонального ремоделювання серця у хворих на артеріальну гіпертензію коморбідну з тиреоїдною дисфункцією / В. Д. Сиволап, Е. О. Гонтаренко, Е. Ю. Гура, Д. А. Лашкул // Актуальні питання сучасної медицини і фармації : зб. тез доп. наук.-практ. конф. з міжнар. участю молодих вчених та студентів, 13–17 трав. 2019 р. – Запоріжжя: ЗДМУ, 2019. – С. 108-109.
Аннотация: Вступ. Артеріальна гіпертензія (АГ) та порушення функції щитоподібної залози посідають перші місця в структурі серцево-судинних та ендокринних захворювань відповідно. Залишається недостатньо з’ясованим вплив порушень тиреоїдної функції на структурно-функціональне ремоделювання серця у хворих на артеріальну гіпертензію. Мета дослідження. З’ясувати особливості структурно-функціонального ремоделювання серця у хворих на артеріальну гіпертензію коморбідну з тиреоїдною дисфункцією. Матеріал і методи. Проведений ретроспективний аналіз історій хвороб пацієнтів що перебували на стаціонарному лікування у відділенні аритмій Комунальної установи Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань Запорізької обласної ради. В дослідження включено 69 пацієнтів (50 жінок та 19 чоловіків) на артеріальну гіпертензію 2 стадії з встановленим діагнозом маніфестного або субклінічного гіпотиреозу.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9875
Appears in Collections:Наукові праці. (ВХ-1)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Сиволап_108.pdf905,79 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback