DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Кафедри >
Кафедра фармацевтичної хімії >
Наукові праці. (Фармацевтична хімія) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9902

Название: Вибір оптимальних допоміжних речовин з метою створення таблеток L-триптофаназ тіотріазолшном методом вологої грануляції
Авторы: Борсук, Сергій Олександрович
Чорна, В. В.
Ключевые слова: тези доповідей
Issue Date: 2019
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Борсук, С. О. Вибір оптимальних допоміжних речовин з метою створення таблеток L-триптофаназ тіотріазолшном методом вологої грануляції / С. О. Борсук, В. В. Чорна // Актуальні питання сучасної медицини і фармації : зб. тез доп. наук.-практ. конф. з міжнар. участю молодих вчених та студентів, 13–17 травня 2019 р. – Запоріжжя: ЗДМУ, 2019. – С. 138-139.
Аннотация: Вступ. Захворювання центральної нервової системи (ЦНС) міцно утримують лідируюче місце серед найпоширеніших і небезпечних хвороб XXІ століття. Однією з причин цих захворювань є стрес, емоційне напруження та порушення сну, що найчастіше пов'язано з порушенням обміну нейроамінокислот в мозку. Так як проблема залишається досі невирішеною, планується створення нового комбінованого лікарського засобу, до складу якого входить триптофану і тіотриазоліну. В результаті досліджень, встановлено, що оптимальна активність діючих речовин досягається тільки при застосуванні їх в раціональній лікарській формі. Встановлено, що більшість препаратів для лікування захворювань ЦНС застосовуються у вигляді таблеток. Виходячи з вищесказаного, актуальною є розробка технології виготовлення таблеток L-триптофану з тіотриазоліном. Мета дослідження. Підбір оптимальних допоміжних речовин (ДР) з метою отримання таблеток L-триптофану з тіотриазоліном методом вологої грануляції. Матеріал і методи. В ході роботи досліджено чотири групи ДР, які володіють різними фізико-технологічними властивостями. Так, було обрано 16 ДР, більшість з яких з'явилися на ринку України в останні роки. Для вивчення чотирьох якісних чинників використовували греко-латинський квадрат 4х4.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9902
Appears in Collections:Наукові праці. (Фармацевтична хімія)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Борсук_138.pdf900,17 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback