DSpace About DSpace Software
 

IRZSMU >
Наукові роботи студентів та аспірантів >
Студентське наукове товариство: статті, доповіді, тези >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9925

Название: Вплив допоміжних речовин на стираність, розпадання та зовнішній вигляд після 6-ти місяців зберігання таблеток отриманих методом вологої грануляції до складу яких входить карбамазепін з тіотриазоліном
Авторы: Івченко, А. С.
Німенко, Ганна Романівна
Ключевые слова: тези доповідей
Issue Date: 2019
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Івченко, А. С. Вплив допоміжних речовин на стираність, розпадання та зовнішній вигляд після 6-ти місяців зберігання таблеток отриманих методом вологої грануляції до складу яких входить карбамазепін з тіотриазоліном / А. С. Івченко, Г. Р. Німенко // Актуальні питання сучасної медицини і фармації : зб. тез доп. наук.-практ. конф. з міжнар. участю молодих вчених та студентів, 13–17 травня 2019 р. – Запоріжжя: ЗДМУ, 2019. – С. 143-144.
Аннотация: Вступ. Епілепсія займає третє місце серед різноманіття форм патологій центральної нерпової системи (ЦНС). У зв’язку з цим створення нових, безпечних лікарських засобів на основі комбінацій протиепілептичного препарату з антиоксидантами завдяки чому зменшиться велика кількість побічних ефектів та стане можливим розширення застосування нового препарату, є одним з головних завдань сучасної фармації. Мета дослідження. Вивчити вплив ДР на стираність, розпадання та зовнішній вигляд після 6-ти місяців зберігання таблеток на основі карбамазепіну з тіотриазоліном (1,5:1). Матеріал і методи. Діючі речовини - карбамазепін з тіотриазоліном (1,5:1), допоміжні речовини. Таблетки пресували методом вологої грануляції. Вплив ДР речовин вивчали за такими показниками: стираність, розпадання та зовнішній вигляд після 6-ти місяців зберігання.
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9925
Appears in Collections:Наукові праці. (Фармацевтична хімія)
Студентське наукове товариство: статті, доповіді, тези

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Івченко_143.pdf575,14 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback